Dexe Siyah Saç Şampuanı

Dexe Şampuan

Zaman bazen bizden, bedenimizden bir şeyler götürebiliyor. Saçlarımız zaman içerisinde doğal rengini kaybetmekte ve cansız renge bürünebiliyorlar. Bu aşamada içerisinde kimyasal ürünlerin fazla olduğu saç boyası paketlerine elimiz gidebiliyor. Saç boyası ile doğal olmayan bir görüntü elde edebiliyoruz. Ortaya çıkan bu boyalı saç ise kimyasal içeriğinden dolayı saçımıza da zarar verebiliyor. Dexe şampuan boya kullanmadan saçlarımızın doğal rengini size sunar. İçerdiği doğal içerik ile zamanın götürdüklerini yine doğal yollarla geri kazandırtabiliyor.

 

Neden Dexe Şampuan?

Saçlarımız beyazladığında veya saç rengimiz istediğimiz doğal parlaklığında olmadığı zaman bu durumu kapatmak için saç boyaları başvurduğumuz bir yöntem. Bu yöntemle saçlarımızda beyazların değil renkli saçlarımızın olmasını istiyoruz ama tüm bu işlemleri yaparken kimyasallar ile saçlarımıza zarar veririz. Kuaförlerde sıra bekleyip bu işlem için vaktimizi harcıyor, burada saçımızı boyamak için çok komik şekillere bürünebiliyoruz. Giden vaktimizi sadece beyazlaşan saç görüntümüzü görmemek uğruna yapıyoruz. Kuaförde değil kendimiz boyadığımız vakitte de yine de ortaya çok da doğal olmayan bir saç rengi ile de karşılaşabiliyoruz. Bu aşırı parlayan, kendi saçımız olmayan boyalar saçımızda yapay durup sırıtıyorlar.

 

Dexe şampuan ise size tüm bu olanları yaşamadan içeriği doğal içerikler olan şampuanı ile çok daha kolay ve çok daha uygun bir halde beyazlarınızı kapatma garantisi veriyor. Saç boyasındaki gibi akma, bulaşma gibi sorunları da yaşatmıyor. Size kendi saç renginizi, doğal halini veriyor. Daha genç ve dinamik bir görünüme sahip olabiliyorsunuz. Uygulaması ise son derece kolaydır. Tüm bunların yanında ise Dexe şampuan sadece beyazları kapatmakla kalmıyor, doğal olduğu için birçok sağlık yönüyle de faydası da var. Akupunktur noktalarını uyarıyor ve stresi azaltmak için kafa derisineki kan akışını teşvik ediyor. Saç derisini ve saç köklerini besliyor. Bu besleme sonucu saç derisi ekosistemini, yani yağlılık, kuruluk, kaşıntı ve kepek gibi saç derisi sorunlarını gideriyor. Yaşla ilişkili saç dökülmesini yavaşlatıyor. Saç büyümesini destekleyip böylece saça sağlıklı bir parlaklık ve canlılık kazandırır.

 

Dexe Şampuan Nasıl Kullanılır?

Tamamen doğal, güvenli ve yan etkisi olmayan Dexe Şampuan banyo ederken kullanabileceğiniz bir şampuan. Üstelik kullanımı ise son derece kolay olup karmaşık değildir.  Bir paket ürünü üstelik her banyo ettiğinizde kullanmak zorunda da değilsiniz. Kullanmadan önce eldiveninizi takıp bir kez kullandıktan sonra saç diplerinizden gelen beyaz saçınızı ne zaman doğal görünüme kavuşturmak isterseniz o zaman kullanabilirsiniz. 15-20 günde bir kullanmak gayet yeterli olacaktır. 400ml paket tahmini olarak erkeklerde 7-8 ay boyunca kullanılıyor. Bu ise ne kadar ekonomik de olduğunun göstergesidir.

 

Dexe Şampuanın İçeriği

Tamamen doğal bir içeriğe sahip olan Dexe Şampuanın içerisinde oksidan, proksit, paraben gibi maddeler yoktur. Bitki özlüdür. Saçımıza renk pigmentini veren melanin proteini bulunur. Saç inşa lifleri yağı vardır.

 

Dexe Şampuana Neden Güvenilir?

Son derece önemli olan ve uluslararası sertifikalar olan GMPC, HALA, ISO, FDA, MSDS, COA sertifikaları vardır. Güvenilir tedarikçileri ve güçlü Ar-Ge ekibi vardır. Dexe Şampuan ekibi sıkı kalite kontrol yapar ve ürünlerinin daima garantisini sunar.

 

 

 

Bir cevap yazın