Dexe Siyah Saç Şampuanı

DEXE

Dexe

Dexe, kullanım rahatlığı sunarak, saç boyama derdine son verdi! Normal şampuan kullanım şekliyle sunduğu ürünler sayesine 5 dakika içinde saçınızı siyaha çevirebilirsiniz!

Ürünler saçlarınızı siyahlaştırmak ve parlaklaştırmak için özel bitkilerle tasarlanmıştır. Tamamen doğal bir içeriğe sahiptir. Yüksek teknoloji içeren kimyasalların oluşturudğu toksik maddeler içermez.

Saç rengi için boya kullanmaktan çok daha avantajlıdır. Çünkü;

  • Özel bakım gerektirmez.
  • Yıkanma esnasında kullanılır.
  • 5 dakika içinde harikalar yaratır.
  • Uzun ömürlüdür.
  • Standart saç boyası ürünlerinden daha uygun fiyatlıdır.
  • Saçınızı beslerken rengini değiştirir.

Zaman ve para tasarrufu ile rahatça saçları koyulaştırır. Üstelik hem kadınlar hem de erkekler kullanabilir.

 

Dexe Ürünleri Nelerdir?

  • Dexe siyah saç şampuanı ( 25 ve 200 ml)
  • Dexe Topik Dolgunlaştırıcı
  • Dexe dökğle karşıtı şampuan
  • Dexe siyah saç boyası

%63’e varan indirimlerle ve özel hediyeler satın almak için Dexe Türkiye sizi bekliyor!

 

Sihirli Bakım

Saçınızda etki etmesi için sadece 5 dakika yeterli olan ürünlerde doğal ginseng, doğal gano derma lucidum gibi içerikler bulunur. Ürünler iki yıl analiz edildikten sonra satışa sunulmuştur. Bu analizler sayesinde geliştirilen şampuan maksinum etkiyi 5 dakikada, topikler ise birkaç saniye içinde gösterir.

Çeşitli meyve özü ve aroma ekstraktları da ürünün içinde bulunur. Bu meyveler doğal olduğundan saçınızda anında etki bırakır.

Üstelik sadece rengi koyulaştırmaz, saç köklerini besler, saç uçlarına bakım yapar ve kepekleri önler. Ayrıca etkileri saç dökülmesini sona erdirmektir.

 

Dexe Şampuan Nasıl Kullanılır?

Saçınızı ıslattıktan sonra bir miktar şampuanı eldiven geçirdiğiniz elinize sıkın. 5 Dakika boyunca masaj yaparak saçınıza yedirin ve ardından durulayın.. Muhteşem görüneceksiniz.

 

Doğal siyah saç şampuanı sayesinde mat olan saçlarınızı zararlı kimyasallar içeren ürünler ile boyamak zorunda kalmazsınız. Üstelik bu kimyasalları saçınızda tutma süreniz minimum 30 dakikadır ve saç derinizde tahrişe, kaşınmaya ve saç kayıplarına neden olurlar. Dexe ise tamamen doğal bir şekilde parlamanızı sağlar.

Doğal renk boya sadece 5 dakikada saçlarınızı siyaha dönüştürür. Normal şampuan gibi kullanılır. Saçlarınızı öbek öbek ayırarak boyamak zorunda değilsiniz. Zahmet esmer bayanlar için sona erdi ve bakımına önem veren erkekler için siyahların kapanması ve daha genç görünmek için hazırlandı.

 

Yalnızda saçınızı ıslatın, şampuanlayın ve beş dakika sonra yıkayın…

A ve B şampuanını kullanmak için ikisinden de eşit miktarda elinize sıkın ve karıştırdıktan sonra saçlarınıza sürün. Normal şampuan kadar sıkmanız yeterlidir ama iki bileşeni karıştırdığınızdan normal şampuanın iki katı değerde olacaktır.

En iyi etki için saç diplerini iyice ovalayın. Korkmanıza gerek yok çünkü saçınız çok iyi şekilde nemlenir ve saç kremi kullanmak zorunda kalmazsınız. Tüm saçlarınıza karışılın değdiğinden emin olun 5 dakikada etkisini gösterir ancak uzun saçlıysanız 10 dakika boyunca saçınıza yedirdikten sonra bekleyebilirsiniz.

Ayda bir kullanılırsa gri saçları koyulaştırır, sarı saçlara bakım yapar. Siyah saçları parlatır.

Dexe şampuan ayda iki kez kullanılırsa gri saçlar dahil tüm saçlar simsiyah olur.

Kullanımı kolay ve zaman kazandırır. Ayrıca, kimyasal bileşimi olmayan bilimsel formül, saça zarar vermez, kırmızı ya da turuncu renge dönmez veya solmaz.

Kullanmadan önce kulağınızın arkasına alerji testi yapmanız önerilir. Kızarma ya da kaşıntı olmazsa ürünü kullanabilirsiniz

Bir cevap yazın