Dexe Saç Siyah Saç Boyası

Saç kremleri ve saç boyaları saç rengini değiştirmek için kullanılan kozmetik ürünlerdir. Saç boyaları saçın rengini değiştirdiği gibi niteliğini ve canlılığını da etkileyebilir.  O zaman dünyaca ünlü markaların siyah saç boyaları mı Dexe Siyah Saç boyası şampuanı mı? 

Dexe Şampuan

Koku

İyi bir saç kremi boyamadan sonra koku yapmaz ve aromatik kokmalıdır. Kimyasal saç boyalarının keskin kokuları sağlığa ve saça verdiği tahribatın göstergesidir. Dexe bitkisel formülü sayesinde sağlığa ve saçınıza zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir. Saç boyalarındaki yoğun kokunun ''Amonyakdan'' kaynaklandığını biliyormuy dunuz?

Ambalaj

Boyaların sızdırmaz ve sağlam paketlenmesi gerekmektedir. Dexe şampuanlar kolay kullanımı sayesinde saklama koşulları açısından diğer ürünlere göre avantajlıdır. Aynı zamanda tek kullanımlık paketleri çift odacıklı olarak üretilmiştir.

Boyalı Saçın Parlaklığı ve Dolgunluğu

İyi bir siyah saç boyasının dolgunluğu ve parlaklığı olumlu etkilemesi gerekmektedir. Kimyasal veya kötü boyalarla boyanmış saçlar yıpranır ve dolgunluğunu, parlaklığını kaybeder. Daha sonra canlılığını kaybetmiş saçlarımız için daha çok para harcamanız gerekir. Dexe Şampuan; saçları onarırken, saçlarınızı siyah ve pürüzsüz hale getirir ve saçları besleyebilir.

Kullanım Kolaylığı

Diğer saç boyaları saçınıza uygulama zorluğunun yanı sıra bekleme süresi ile de Dexe ile karşılaştırılamaz. Dexe Siyah Saç Boyası banyo yaparken saçınızı yıkayarak kullanabileceğiniz ve 5 dk içersinde sonuç alabileceğiniz bir üründür.

Boyama Sonrası Süreç?

Siyah saç boyalarının uygulandıktan sonraki süreçte de kalıcılığı, parlaklığı ve dolgunluğu önemlidir. Dexe bitkisel formülü ile diğer siyah saç boyalarından farklıdır.

Kimyasal mı ? Bitkisel mi?

Saçınıza ve cildinize kimyasal mı yoksa bitkisel bir formül mü uygulamak istersiniz? Güvenliğiniz için, lütfen orijinal Dexe siyah saç boyası şampuanını arayın, sahteciliğe dikkat edin.

Diğer Dexe ürünlerimizi incelediniz mi? Dexe Dökülme Karşıtı Şampuan Dexe Hair Builder

"Değerli yorumlarınız ve ilginiz için teşekkür ediyoruz"

Dexe Siyah Saç Boyası Şampuanı

www.mamabank.com.tr

Sepetiniz

Kapat
Scroll To Top