Dexe Siyah Saç Şampuanı

Saç Dökülmesi Nasıl Durdurulur?

Bitkisel takviyeler, doğal bitkisel ürünler ve saç gelişimini iyileştirmek için formüle edilmiş mineraller içerir. Saç proteinden oluşur, bu yüzden yeterli miktarda protein aldığınızdan emin olun. Saç keratin adı verilen farklı bir protein türünden oluşur. Saç ve tırnaklar esas olarak protein lifleridir.

Kadınlarda yaygın bir saç dökülmesi, vücuttaki hormon seviyeleri ile ilişkilidir Eğer saç dökülmesini azaltmak  istiyorsanız, mümkün olduğunca stresden uzak durmalısınız. Saç dökülmesinin çeşitli nedenleri vardır. Saç dökülmelerinin çoğu kaçınılmaz kalıtsal elementlerden kaynaklanır, ancak bazı saç dökülmesi stres, depresyon, hastalıklar, belirli ilaçların kullanımı, Vitaminlerin diyet yetersizliği ve vücuttaki hormonal dengesizlikler gibi çeşitli faktörlerden kaynaklanabilir.

Saç kurutma makineleri muhtemelen akıllıca değildir. Saç dökülmesi kepek ve kire bağlı olabilir, bu da saçınızın ve saç derinizin her zaman temiz olması gerektiği için günlük yıkama anlamına gelir. Saçlarınızı güneşten korumalısınız.

Dexe
Dökülme Karşıtı Şampuan
Dexe Şampuanlar tüm dünyaya ihraç edilmektedir ve Watson, Walmart, CVS, Costco, Metro, Bot, Coop, 7-11 gibi birçok markanın ortağıdır.

  • Akupunktur noktaları uyarır, stresi azaltmak için kafa derisine kan akışını teşvik eder.
  • Saç derisini ve saç köklerini besler ve saç derisi ekosistemini, örneğin yağlılık, kuruluk, kaşıntı ve kepek gibi saç derisi sorunlarını yatıştırır.
  • Yaşla ilişkili saç dökülmesini yavaşlatır ve saç büyümesini destekler, böylece saça sağlıklı bir parlaklık ve canlılık kazandırır.

7. günden itibaren

İlk olumlu etkisini 7. günün sonunda göreceksiniz. 7. günün sonunda; sağlıklı saç foliküllerine kavuşursunuz.

3 aylık tedavi

Bir ayın sonunda yeni parlak saçlara kavuşursunuz. 3 ay sonra kalın ve gürleşmiş saçlara sahip olursunuz.

Dexe Saç Bakım Ürünleri

Dexe Dökülme Karşıtı Bitkisel Şampuan

png6

Bir cevap yazın